Friday, January 29, 2016

sadie

Sadie was a part of the Daughtrey family until they lost her last year. The Daughtrey kids got together and had me paint this for their parents.  Sadie would put her right paw up when she wanted something so they felt like this picture captured her well. I hope this preserves some good memories for the family. It is painted on an 11 x 14" linen panel.

21 comments:

 1. Carol,

  Hi. I've a favor to ask and, of course, I understand if your response is "nope." I am a writer, a poet. I recently wrote a poem and coupled it with one of your wonderful paintings.

  Take a look: https://inkhammer.wordpress.com/2016/01/30/an-invitation-to-potential-readers/

  Also, if you like my poem, let's do a book together. Your images, my words. Just a thought.

  Take care.

  ReplyDelete
 2. cool, please guidance so that I can create a blog like yours cara menggugurkan kandungan

  ReplyDelete
 3. İstanbul nakliye firması: Yamaç Nakliyat olarak garantili ofis ve büro taşımacılık.

  ReplyDelete
 4. Mamak nakliyat Mamak Evden Eve Asansörlü Taşımacılık hizmetleri için sizler de bize ulaşabilirsiniz. Her zaman en doğru hizmetlere ulaşabilirsiniz.

  ReplyDelete
 5. Karapürçek nakliyat Karapürçek evden eve nakliyat, uzman kadrosuyla hizmet verirken taşıdığı her eşyaya değer verir. Bunun için taşıma öncesinde her şeyin planlı olması çok önemlidir.

  ReplyDelete
 6. Yenimahalle nakliyat Yenimahalle evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine hizmet verirken öncelik olarak güvenliği ön planda tutar bunun için her şeyin planlı ve programlı bir şekilde gerçekleşmesine önem verir.

  ReplyDelete
 7. Pursaklar nakliyat Pursaklar evden eve nakliyat firmamız taşıma işlemini gerçekleştirmek için siz değerli müşterilerinden alacağı ilk iletişim sonrasında sürecin başlatılması konusunda harekete geçer.

  ReplyDelete
 8. Etimesgut nakliyat Etimesgut evden eve nakliyat hizmetleri alanından uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

  ReplyDelete
 9. Sincan nakliyat Sincan evden eve nakliyat firmamız taşıma işleri sırasında elinden gelenin en iyisini yaparak eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresine teslim edilmesini sağlayacaktır. Nakliyat işlerinin tamamında profesyonellik ve tecrübe önemli bir konudur.

  ReplyDelete
 10. Ankara şehirler arası nakliyat Ankara şehirler arası evden eve nakliyat ihtiyacınız halinde firmamız size uzman çalışanlarıyla hizmet sağlayarak eşyalarınızın zarar görmeden yeni yerlerine ulaştırılmasını sağlayacaktır.

  ReplyDelete
 11. Parça nakliyat Parça eşya taşıma bir boşluğun doldurulmasını sağlar. Yani tek bir eşyanızı ya da birkaç parça eşyanızı bir yerden başka bir yere götürmek zorunda kaldığınızda problem yaşamadan işinizin çözülmesini kapsar.

  ReplyDelete
 12. Keçiören nakliyat Keçiören Nakliyat olarak uzun süredir hizmet vermektedir. Bu süre zarfında her geçen gün edindiğimiz tecrübelerimiz ile daha başarılı işlere imza atmaktayız.

  ReplyDelete
 13. Aydınlıkevler nakliyat Firmamız Aydınlıkevler evden eve nakliyat denildiğinde akıllara ilk gelen ve sizlerin memnuniyetini sağlamasıyla ön plana çıkmayı başarmış tek firma olarak hizmetlerine devam etmektedir.

  ReplyDelete